Mobil uygulamalarımızı geliştirirken güncel durumu takip ederiz ve en performanslı, güvenli geliştirme araçlarını kullanırız. Ekibimiz sürekli kendini geliştiren ve güncel geliştirme araçlarında deneyim kazanan kişilerden oluşmaktadır. Sektörü takip ederek tüm geliştirme araçlarının güvenlik ve performans analizlerini yaparak risk değerlendirmesi ile birlikte en uygun geliştirme araçlarını sürekli kontrol ederiz. Listede en ufak bir değişmede uygulamalarımız yeni geliştirme aracı ile hazırlanmaktadır.

Hybrid Geliştirme

Müşterilerimiz bizden tüm platformlarda çalışması gereken bir uygulama istediğinde öncelikle değerlendirdiğimiz seçenek hybrid geliştirmedir. Burada tüm platformlara destek veren geliştirme araçlarını değerlendirir ve en performanslı bununla birlikte en güvenli olanını kullanırız. Uygulamanın geliştirilmesi için yapılması gerekenleri inceleriz ve bu geliştirme aracının bu kriterleri karşılayabileceğine emin olduğumuzda işe başlarız. Bazen bu araçlar belirli kriterleri karşılayamamaktadır. Bu noktada hemen native geliştirme seçeneğini değerlendirmeye başlarız. Ayrıca müşterimiz bizden tek bir platformda çalışmasını talep ederse hybrid seçeneğini değerlendirmeden native geliştirme seçeneğine yöneliriz.

 

Native Geliştirme

Bu geliştirme seçeneği tamamen ilgili işletim sistemine özgüdür. İlgili işletim sisteminin yazılım geliştirme dili kullanılarak uygulama geliştirilir. Bu seçenek kullanılarak geliştirme yapıldığında uygulamanın tamamlanması zaman alabilmektedir. Bu nedenle müşterilerimiz sıklıkla hybrid geliştime talep ederler ve kısa zamanda uygulamalarını teslim ederiz. Bununla birlikte müşterilerimizden hybrid geliştirme seçeneği ile yapılan uygulamalarda herhangi bir şikayet gelmemiştir. Native geliştirmeyi sadece üç durum söz konusu olduğunda kullanırız. Müşterimiz özellikle talep ederse, hybrid seçeneği sonuçsuz kalırsa ve tek platform için uygulama geliştirilecekse native geliştirme kullanmaktayız.

Mobil uygulama için bir kez ödeme yapacaksınız ancak bununla birlikte faydalandığınız hizmetler için yıllık kira bedeli söz konusudur. Malesef bu bir seçenek değil zorunluluk ancak güzel bir haber de var uygulamanız iOS işletim sistemli cihazlar için ya da sunucu hizmetimizi kullanacaksanız bu kira bedeli alınır. Sadece Android işletim sistemli cihazlar için uygulama geliştirildiğinde ve kendi sunucu hizmetiniz var ya da sunucu hizmetinden faydalanmayacaksanız bu kira bedelini değil sadece bir defa için uygulamanın ücretini ödersiniz.

Bu konuda analiz aşamasında ekibimizin kullanıcı kitlesi konusunda vereceği öneriye bağlı hareket etmekteyiz. Eğer uygulamanıza çok fazla talep olursa reklam seçeneğini değerlendirebiliriz. Ancak kriterlerimizin altında kalacak bir talep olması durumunda reklam seçeneğini değerlendiremeyiz.

Sunucu hizmetimiz için ilk kriter zaman aralığıdır. Yıllık ödeme ya da aylık ödeme yapmak isterseniz buna göre bir faturalandırma yaparız. İkinci kriterimizde uygulamanıza olan taleptir. Kullanıcı yoğunluğuna göre ücret değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte faturalandırma hizmetin başlaması ile kesilmez. Talep ettiğiniz taktirde hizmeti açarız ve kullanıcı yoğunluğunu izleriz. Hizmet açıldıktan bir ay en fazla iki ay sonra tarafınıza faturalandırması yapılır.

Mobil Uygulama

- Stratejimiz

- İletişim

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00

Adres

Yenişehir mh. Farabi cd. Teknopark No:35 Yahşihan/Kırıkkale

Sosyal Medya

- Bize Yazın