Eğitim Vadisi Mobil

Uygulamanın ilk açılışında firmamızın ve uygulamayı talep eden müşterimizin logoları yer almaktadır. Bu aşamada kullanıcı kontrolü yapılarak kayıt durumu, güncel içerik, internet hizmeti sorgusu gibi işlemleri kısa bir sürede yapmaktadır. Bu uygulamamız hybrid geliştirme ürünüdür. Performans açısından tatmin edici olmakla beraber şikayet gelmemektedir. Güvenlik bakımından da kullanıcı bilgileri ve içeriklerin korunması üst düzeydedir.

 

Kullanıcı uygulamayı ilk kez kullanıyorsa bu ekranla karşılaşmaktadır. Burada bir kayıt işleminden daha çok kullanıcı odaklı içerik sunabilmek için bazı filtreleme bilgileri alınmaktadır. Gerekmediği sürece kullanıcının kişisel bilgileri talep edilmez. Ayrıca uygulama müşteri talebi ile reklam hizmeti de barındırmaz. Bu aşamada kullanıcıya özelleştirme seçeneği de sunulmaktadır.

 

Kullanıcıdan talep ettiğimiz bilgiler girildiğinde bu ekrana yönlendirilerek içeriklere ulaşmaları sağlanır. Burada hem sağlamış olduğumuz sunucu hizmeti hem de mobil uygulamanın geliştirme aracı performansı sayesinde çok kısa bir sürede içerikler listelenmektedir. Tabii ki kullanıcının internet bağlantı hızı da burada önemli rol oynasa da Türkiye'nin ortalama genişbant internet hızı 36,42 Mbps ile test edilmiştir. Sunucumuzda eş zamanlı olarak 5 bin kullanıcıya kadar aynı anda içeriklerin sağlanması ile üstün bir performans sağlamaktadır.

 

Kullanıcı istediği bir içeriği indirdikten sonra artık internet hizmeti gerekmeksizin sahip olduğu içeriklere ulaşabilmektedir. Ayrıca kullanıcın içerik ile etkileşimini artırmak için interaktif bir ortam sağlanmaktadır.

- Görüşler
Eğitim Vadisi Yayınları

Heligma Zeka'nın bize sağlamış olduğu mobil uygulama hizmeti ile geliştirilen uygulama sayesinde müşterilerimize dijital içeriklerimize daha kolay ulaşma imkanı ve daha interaktif bir etkileşim hizmeti sunabilmekteyiz. Uygulamanın performansı sayesinde hizmetimizde aksama olmadığı gibi içeriklerimizin güvende olduğundan da eminiz. Bu kaliteli hizmet için bizimle sürekli iletişim halinde olan ekibe teşekkür ediyoruz.

Eğitim Vadisi Yayınları

- İletişim

Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00 - 18:00

Adres

Yenişehir mh. Farabi cd. Teknopark No:35 Yahşihan/Kırıkkale

Sosyal Medya

- Bize Yazın